✰ ✰ ✰ ✰ ✰ Hotel

5 stars hotel

ghjk

Vila Duraku-Saranda

E pozicionuar ne zemër të Sarandës, aty ku mund të gjeni një koordinim midis klasikes dhe modern. Disponon 28-dhoma të kompletuara në mënyrë modern dhe sipërfaqe të mjaftueshme për të ndarë ngrohtësinë familjare.

Pajisjet e Dhomës
-    Televizor & digitalb
-    Shërbim pastrues në dhomë
-    Telefon në dhomë
-    Minibar
-    In room safe
-    Sistem Klima

Dhomat

Hoteli disponon 28 dhoma moderne të arreduara me shumë shije dhe me ambiente të mëdha me nga 25 metër katrore secila, të gjitha dhomat janë të pajisura meristem qendrore ngrohje-ftohje.
Restoranti
Në restorantin e hotelit ju mund të shijoni një menu të pasur me gatime tradicionale shqiptare dhe mesdhetare. Gjithashtu ju mund të kaloni mbrëmjë mjaft të këndëshme në barin që ndodhet në tarracën e hotelit.

 

Hotel Vlora International-5 yje

I rinovuar krejtësisht në vitin 2007, është kthyer në një vend perfekt si për turistë ashtu edhe për vizitorët e biznesit që zgjedhin Vlorën për të përmbushur shërbimet e tyre. Largësia nga deti 0m.
Kapaciteti:63-dhoma dhe 9 suita me TV, kondicioner, tel, internet milibar, kasafortë, vaskë, sauna, tharëse flokësh. Dy restorantet ofrojnë menu të pasur ndërkombëtare për të gjithë llojet e kërkesave. Shërbime të tjera: 5-bare, 3 zyra biznesi, dy salla konferencash të pajisura plotësisht me teknologjinë e fundit, pishine e mbyllur palestër parking. I hapur:gjithë vitin.

Palace Hotel & Spa

Palace Hotel & Spa është një hotel luksozhot5 me 5 yje në Durrës. Ai është i vendosur në një zonë të shkëlqyer, në bregdetin e Adriatikut. Hoteli ofron plazh privat me rërë, pishine, qender fitnesi dhe Spa, dy restorante dhe nje pianobar. Hoteli jonë është i vendosur 30 minuta larg nga aeroporti i Tiranës, 10 minuta prej portit të Durrësit dhe 40 minuta nga Tirana. Hoteli ynë luksoz filloj funksionimin e tij në qershor të 2013 për të shërbyer si hotel për biznes, pushime, relaks dhe organizimin e eventeve familjare dhe te bisnesit, gjithmonë duke ju siguruar nje sherbim me 5 yje nga një ekip profesional

© Copyright 2015 by Galaxy Travel Powered by Keminet & iRegister
Rruga Pjeter Bogdani, Pallati jeshil, 10 katësh ) Nr. 3 Tiranë
Tel&Fax : +355 4 22 30 179 Mob: +355 695803876 / +355 684016398 - Email: galaxytravel.al@gmail.com