✰ ✰ ✰ Hotel

3 stars hotel

Vila Bimbli

1Vila Bimbli ndodhet në shëtitoren 1 Maji rrethuar nga gjelbërimi fare pranë liqenit të Pogradecit. Është një strukturë e re e moderne e kohëve të fundit me ambiente tepër të këndshme për pushime dhe relaks në çdo stinë të vitit. Disponon bar brenda dhe bar në verandë. Restorant me gatime tradicionale me bazë gatimet e peshkut ku do të mund të shikoni koranin, belushka,ngjala, trofta etj. Ka ne dispozicion 11 dhoma, 3 suita të gjitha me pamje nga liqeni dhe të mobiluara me finesë, dhe të pajisura me TV,milibar,kondicioner etj. Sistem ngrohje qendrore me kaldajë. Fare pranë hotelit ndodhet dhe liqeni me plazhin e tij të mrekullueshëm. Parkim dhe ambiente të gjelbëruara me mundësi argëtimi për fëmijët.

 

Hotel_341_Konti_Korca_front_view

Hoteli është i pozicionuar nga hyrja kryesore e qytetit të Korçës, duke siguruar mundësinë e shërbimeve bankare, shopping, institucionet shtetërore, qendra biznesi, shërbimin taksi, transportin publik dhe mundësi te tjera argëtimi për të vizituar objektet muzeale si Pazarin e vjetër të Korçës, Muzeun Kombëtar të Arsimit (Mësonjëtorja e Parë Shqipe), objekte kulti, Muzeun e Artit Mesjetar, rrugicat me kalldrëm të Korçës në zonën më të vjetër të qytetit si dhe lulishtet e mbajtura me kujdes, etj.

Hotel “ Konti” e bën qëndrimin tuaj të paharrueshëm. Gjithmonë në kërkim të relaxit, komoditetit dhe kënaqësisë... ecim në një hap me kohën!
- Shërbim i plotë bar-restorant
- Minibar në dhomë
- Sallë konferencash
- Dhomë darkimi private për 12-persona
- Internet Wireless
- TV satelitor
- Telefon me lidhje direkte
- Shërbim Katering
- Një mënu e pasur mesdhetare dhe tradicionale

Hotel Alpin- Llogara, Vlorë

alpin_4Ndodhet ne zemër të Parkut Kombëtar të Llogarasë, me arkitekturën e tij klasike dhe moderne e cila ndërthuret mjaft bukur me ambientin që e rrethon ju fton për të pushuar në çdo stinë të vitit.
Kapaciteti:20 dhoma me pamje nga Parku i Llogarasë të pajisura me: TV, sistem qendror ngrohje, frigo-bar, ballkone panoramike etj.
Restoranti: Disponon dy salla restoranti të brendshme dhe restorant me verandë dhe në natyrë, ofron kuzhinë tradicionale të zonës me produkte vendase gjithmonë të freskëta: Shija e mishit të pjekur është e pakrahasueshme me asnjë tjetër, të gjitha këto të shoqëruara me verërat më të mira të vendit dhe të huaja.
Të tjera: Në ambientet e hotelit do të gjeni dhe një kënd të mrekullueshëm pritje i zbukuruar me elementë tradicionale me oxhak për të ftuar të veçantë, kënde lojrash për fëmijë, parkim i bollshëm, guidë në pikat turistike të zonës etj

Hotel Stela

2Hotel Stela i projektuar ne menyre origjinale, me paisje bashkohore ku kombinohet ne menyre perfekte eleganca dhe thjeshtesia,duke krijuar nje atmosfere ekskluzive kosmopolitane.
Ne zemer te Tiranes, i pozicionuar fare prane sheshit Skenderbej dhe vendodhjes kryesore te bizneseve dhe qendrave komerciale, Hotel Stela eshte ideali per komoditetin tuaj.

Hotel California, Tiranë

Jeni të mirëpritur në Hotel California, në Tiranë. Ai gjendet në qendër të qytetit të Tiranës.
Hajdeni dhe shijoni qëndrimin në Hotelin tonë. Ai gjendet në qendër të qytetit, pra ju jeni fare afër me cdo gjë që ju duhet të kontaktoni. Ju jeni pak hapa larg “Sheshit Skënderbej”, që është dhe sheshi qëndror i qytetit.
download (1)Hoteli është i vendosur në distancë këmbësori nga të gjitha godinat kryesore qeveritare, të bankës qëndrore, Muzeut Historik Kombëtar, galerisë së arteve, Teatrit të Operas dhe Baletit, Univeritetit të Tiranës, Universitetit Politeknik të Tiranës, godinës qëndrore të Akademisë së Arteve, stacionit të trenit, etj..
Ju do të kënaqeni pa masë të qëndroni në një nga 25 dhomat e hotelit tonë. Dhomat janë të pajisura me telefon, sistem televiziv, ajër të kondicionuar, internet falas (WiFi), etj..

© Copyright 2015 by Galaxy Travel Powered by Keminet & iRegister
Rruga Pjeter Bogdani, Pallati jeshil, 10 katësh ) Nr. 3 Tiranë
Tel&Fax : +355 4 22 30 179 Mob: +355 695803876 / +355 684016398 - Email: galaxytravel.al@gmail.com